درباره برند کورف

تاریخچه:

کمپانی کورف میلان، برپایه تشکیل اتحادی بین تحقیقات علمی مدرن و لمس حس دلپذیری از محصولات آرایشی و بهداشتی شکل گرفت. هدف آنها خانم هایی در اجتماع است که دارای انتظارات بالایی بوده و بهترین رتبه و کیفیت از محصولات را در زمینه بهداشت، سلامت و آرایش خواستارند.

دانش پوستی بکار گرفته شده در محصولات کورف، براساس اطمینان به استفاده از ترکیبات فعال و توجه به خلوص مواد پایه در هر قطره از محصولات این کمپانی فرموله شده است.

فرمول های نوآورانه آن با یک انقلاب کوپرنیک کوچک در این مقطع از زمان، محصولاتی را خلق می کند که کلیه مشخصات لمسی، بویایی و بصری آنها بسیار دلپذیر و خوشایندند. همانطور که می دانیم امروزه داشتن این سه عنصر برای به اوج رسیدن یک محصول، اساسی و لازم اند.

کورف روشی برای حفظ کامل زیبایی است. محصولات کورف قادراند با ترکیب مراقبت کامل از پوست، ایجاد لذت در زمان استفاده ، تکنولوژی و زرق و برق، به این موضوع عینیت علمی و ذهنیت ادراکی ببخشد.

ترکیبات نادر و گرانبهای کورف در ساختار عالی محصولات آن ترکیب می شوند بطوریکه روندخلق زیبایی با آنها حواس را شگفت زده می کنند و لحظاتی لذت بخش را به ارمغان می آورند.

بسته بندی محصولات نمادی از ظرافت کامل و سادگی فوق العاده زنانه است که سبب می شود کورف میلان بتواند با ایجاد همبستگی بین زیبایی و فریبندگی ، حتی مشتریان سخت گیر را نیز راضی نگاه دارد.

 

 

ارزش های برند :

* نکات فنی

تحقیقات علمی مداوم، مطالعه فن آوری های جدید و تست های پوستی، ایمنی و کارآیی، بیش از هر زمان دیگر قلب تپنده کورف جدید را تشکیل می دهند.

برای کورف ادعای تکنولوژی، در داشتن فرمولاسیون های خاص به همراه تحقیقات و توسعه های ثابت و مداوم در زمینه های زیر معنا می شود :

تکنولوژی های پیشرفته درمان های پوستی، مواد اولیه نوآورانه و اثربخش، تست های بالینی و میکروبیولوژیکی، تست بر روی پوست های حساس و واکنشی، آزمایش بر روی ۵ فلز سنگین ( نیکل، کروم، کبالت، جیوه و پالادیوم) که دلایل اصلی ایجاد آلرژی در پوست هستند.

علاوه بر این، درمان های هایپوآلرژی، انتخاب رایحه هایی با تحمل پذیری بهینه، بسته بندی های نوآورانه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به آلودگی باکتریایی و نشان دادن تاریخ مصرف به مصرف کنندگان، قابلیت تشخیص کالاها در قفسه های فروش نیز از موارد پراهمیت برای کمپانی کورف در تولید محصولاتش می باشد.

در بازار رقابتی امروز که پیشنهادات زیادی به مصرف کنندگان برای انتخاب کالای مورد نظرشان می شود، مصرف کننده به سمت محصولاتی خواهد رفت که قادر به حفظ آنچه قول داده اند باشند. به همین دلیل است که هر محصولی که در کورف ساخته می شود زیر نظر فرآیندهای سختگیرانه مرکز کنترل کیفیت است و با تست های مخصوص، هر یک از ترکیبات استفاده شده در آن و مراحل مختلف تولید از آغاز تا پایان بررسی می گردد و نهایتاً هر نمونه از نظر نقطه نظرهای بالینی و دارویی تاییدیه دریافت می کند.

* نوآوری:

موتوری که برند کورف را به یک نام تجاری با آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی، بروزرسانی علمی مستمر و تلاش بی وقفه برای پیشرفت و به کمال رسیدن تبدیل کرده است ، سرمایه گذاری در امر توسعه تولید محصولات است.

درحال حاضر آزمایشگاه های تحقیقاتی ما با همکاری یک تیم از محققان برجسته که با فرمولاسیون محصولات و کنترل کیفیت در ارتباط هستند، قلب تپنده کورف را تشکیل می دهند که همه چیز از آنها سرچشمه می گیرد..

کمپانی کورف همیشه در اولین قدم برای تحقیقات پوست و زیبایی و تحقیقات علمی جهت کشف فرمولاسیون محصولات زیبایی که پاسخگوی نیاز همه مصرف کنندگان باشد سرمایه گذاری کرده است. بهترین مراکز تحقیقاتی صحت و ایمنی محصولات را تایید می کنند. این کار گروهی پیشرفته، نقطه شروعی برای حصول فرآیند کیفیت طولانی و موثر است.

کیفیت محصولات کورف در سراسر زنجیره تولید آن تضمین شده است. محققان مرکز کنترل کیفیت، کلیه مواد اولیه، محصولات نیمه تمام و تمام شده را بررسی می کنند و در شروع و پایان پروسه تولید، آزمایشات را انجام می دهند.

* حس گرایی

مواد فعال منحصر بفرد و گرانبها با بافت های دلچسب تلفیق شده بطوریکه روند ایجاد زیبایی و حس درمان را به لذتی خالص و خوشایند تبدیل می کند.

نهایت لذت گرایی و آمیخته شدن حواس زیبایی : فقط با یک لمس و در آغوش کشیدن بافت کرم ها و فلوئیدهایی که بصورت منحصر بفرد براحتی با پوست ترکیب می شوند نیاز به لذت را در افراد ارضا می کند در حالیکه رایحه بکر آنها با گرمایی که از ماساژشان ایجاد می شود برای مدت طولانی پوست را دربر می گیرد.

از آنجایی که در کلیه محصولات آرایشی یک عنصر زیبایی شناسی اصلی و خاص وجود دارد، در اینجا این عنصر لذتی است که از دیدن بسته بندی محصول ایجاد می گردد. بسته بندی مینیمال و ظریف، با گرافیک ساده که قادر به پاسخگویی به همه سلیقه ها حتی سلیقه های سخت گیرانه است.