درباره برند کورف

آشنایی با برند ایتالیایی KORFF

در سال ۱۹۳۵ میلادی دومنیکو گَنِسینی (Dominico Ganassini) استاد تمام دانشگاه پاویا، موسسه پژوهش های بیوشیمی Ganassini  را تاسیس کرد.

 

لوازم آرایشی ایتالیایی

این موسسه همزمان با پژوهش های خود، محصولات بی نظیر آرایشی و بهداشتی را پیرامون علاقه اصلی اش به زیبایی و طبیعت تولید نمود. در سال ۱۹۴۹ پسر آقای دومنیکو گَنِسینی فقید، جایزه Ganassini را زیر نظر دانشگاه میلان بنیان نهاد و در سال ۱۹۶۹ این جایزه از یک جایزه ملی به یک جایزه اروپایی تبدیل گردید؛ این جایزه به موسسات و آزمایشگاههایی تعلق میگرفت که تلاش بیشتری برای تولید محصولات بهداشتی و آرایشی طبیعی (ارگانیک) داشتند. به مرور زمان شرکت Ganassini  توسعه بیشتری می یافت و برند های زیادی در آزمایشگاه های فوق پیشرفته این شرکت به بازار مصرف راهی شدند که هر یک توانستند از استقبال خوبی در بازار هدف خود برخوردار شوند. تا اینکه در سال ۲۰۰۹ این شرکت تصمیم به تولید لوازم آرایشی و بهداشتی تحت عنوان برند Korff گرفت. با توجه به اینکه شعار برند کورف “هنر زیبایی” است محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی را در دستور کار خود قرار داد تا ضمن بهبود زیبایی بانوان به زیبایی های ذاتی آنان کمک کند. برند کورف نیز همچون دیگر برندهای شرکت Ganassini از اسقبال بسیار خوبی بین بانوان اروپا برخوردار است به طوری که آن را حلقه گمشده زیبایی های خود میدانند. با توجه به دستاوردها و پیشرفت های لابراتوارهای گیاه شناسی، کورف همیشه در جهت کشف بیشتر توانایی های گیاهان پیش رفته است تا بتواند موثرترین زیبایی طبیعی را در اختیارتان قرار دهد.

برند کورف، امروزه با بیش از هشتاد سال تجربه در زمینه محصولات طبیعی پیشرو است و زیبایی برگرفته از طبیعت را به شما هدیه می نماید. محصولاتی که نیروی حیات، قدرت بازسازی، جوانی، انرژی و راز طول عمر را از گیاهان بر گرفته و به کلیه نیازهای پوستتان پاسخ میدهد.شرکت فلاحت مهر تنها وارد کننده محصولات کورف به ایران، امیدوار است با واردات این محصول به کشور عزیزمان گامی هر چند کوچک در راستای حفظ سلامت و زیبایی بانوان ایرانی برداشته باشد. ما معتقدیم بانوان ایرانی از زیبایی های ظاهری بالقوه زیادی برخوردار هستند و حق هر زن ایرانی است که با استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی در جهت حفظ زیبایی های خود گام بردارد.

تعهدات برند کورف:

  1. استفاده ۱۰۰% از مواد فعال عصاره گیاهان
  2. تضمین کیفیت هر ترکیب و فرمولاسیون موجود در یک محصول
  3. اولویت مصرف با گیاهان پرورش داده شده به صورت ارگانیک
  4. استفاده نکردن از گونه های گیاهان در معرض انقراض و ترکیبات حیوانی
  5. کاهش مصرف مواد خام مضر برای محیط زیست