درباره ما

معرفی شرکت بازرگانی تدارکات بین المللی فلاحت مهر :

شرکت بازرگانی فلاحت مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹با مدیریت آقای مهندس کامران سیگارچی در زمینه واردات آغاز نموده است.

رسالت اصلی شرکت فلاحت مهر  همواره  تلاش برای عرضه بهترین خدمات با مطلوب ترین کیفیت  و با نازلترین قیمت به مشتریان عزیز بوده و در جستجوی برقراری روابطی استوار و پایدار با مشتریان خود بوده است.

ضمنا نمایندگی برند  KORFF ایتالیا را نیز شرکت بازرگانی فلاحت مهر  در اختیار داشته و شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را نیز بطور مستقیم از این شرکت تهیه نمایید. شرکت فلاحت مهر دارای چندین لاین از محصولات آرایشی و بهداشتی برند KORFF میباشد.

شرکت فلاحت مهر به عنوان توزیع کننده و نماینده انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی کورف (KORFF) از کشور ایتالیا فعالیت می کند.

وجود کالای اصلی و قیمت مناسب مهمترین دغدغه مصرف کنندگان هنگام خرید است که توجه و مورد اهمیت قرار گرفتن آن در سر لوحه شرکت، باعث تداوم و پیشرفت شرکت بازرگانی فلاحت مهر  در طی این سالها بوده است.

این شرکت همچنین در سال های اخیر اقدام به واردات لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت و اورجینال نموده است. ماموریت این مجموعه تامین بهترین و با کیفت ترین محصولات آرایشی – بهداشتی از جدیدترین فناوری های روز و تراز اول دنیا در قالب سازمانی متشکل از متخصصین کارآمد و کوشا بوده و به سرعت در حال گسترش می باشد.

شرکت فلاحت مهر  محصولات خود را از طریق تیم فروش مجرب در اختیار علاقه مندان، نمایندگیها و فروشگاهای معتبر در سراسر کشور قرار میدهد.

تهران- خیابان گاندی – خیابان بیستم – پلاک ۱۴ – طبقه ۴ – واحد ۹

تلفن : ۸۸۷۹۱۵۶۱

فاکس : ۸۸۷۹۸۷۰۶